0537 874 31 85
WhatsApp

Can Kardeşler Hafriyat

Can Kardeşler Hafriyat

"Sizin işiniz bizim işimiz" anlayışıyla yola çıkarak işlerinizi en doğru şekilde yapmayı kendimize görev biliriz.

Can Kardeşler Hafriyat ilk olarak 1965 yılında babamız RASİM ÖZDEMİR tarafından kurulmuştur. Hafriyat, Kamyon ve Kepçe Kiralama, Kum, Çakıl, Taş, Mıcır, İnşaat Malzemeleri, Nakliye, Alt Yapı, Çevre düzenleme, Yol ve Zemin Çalışmaları gibi alanlar da faaliyet gösteren firmamız günden güne araç sayısını, İş kapasitesini ve faaliyet alanlarını da oldukça genişletmiştir. Bugüne kadar yaptığımız işlerde olduğu gibi bundan sonraki hizmetlerimizde de hizmet kalitemizi müşterilerimize en uygun fiyatla sunmak ve her durumda koşulsuz müşteri memnuniyetini temel ilke olarak sürdürmek kararlılığındayız. Hafriyat işleriniz yapılırken memnuniyetinizi ön planda tutarak, söz verdiğimiz tarihte teslim ederiz.

Firmamız Ekskavatör, beko loderler ve damperli kamyonlar kiraya verir. Her türlü inşaat, yıkım, yol açma işi, maden ocakları, taş ocağı dekabaj hafriyat işleri, her türlü zeminde temel kazısı, bina, fabrika, şantiye, toprak kazı, tesviyesi, duvar saha betonu kırılması, taşınması, her türlü yıkım enkaz kaldırma, her türlü alt yapı üst yapı kanalizasyon, dolgu ve çevre düzenleme işleri yapılır

Kapsamlı makine parkımız ve tecrübeli teknik kadromuz ile Kayseri ve çevresinde her çeşit hafriyat, kanal, kazı, dolgu, bina yıkımı, inşaat malzemeleri temini işlerinize kısa zamanda çözüm üretmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ile oluşan sadakat firmamızın en önemli vizyonudur. Misyonumuz kalite, güven ve dürüstlüktür.

CAN KARDEŞLER HAFRİYAT
HACI ÖZDEMİR
CENGİZ ÖZDEMİR
SADETTİN ÖZDEMİR

Can Kardeşler Hafriyat